KONST / Litografier / Färglitografi 8516677
nr 851 6677
Albert Johansson
(1926-1998), Sverige
Färglitografi , Albert Johansson (1926-1998), 66/260, signerad, -73, motivets mått: 31x41
Albert Johansson, svensk målare född 1926, död 1998.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 7 oktober 2013
kl 20:08:23
300 kr
400 kr
500 kr
Albert Johansson
Läs mer om Albert Johansson